Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB
Skin

Download

Demo gry


Heroes of Might and Magic II — Wersja demonstracyjna (20,84 MB)
Większość z was ma pełną wersję, ale plik został zamieszczony w celach historyczno-ciekawostkowych. Jest to angielska wersja językowa.

Wymagania sprzętowe:
486DX2/66, 8MB RAM, DirectX 3.0, System operacyjny Microsoft Windows 95

Dodatki
Heroes of Might and Magic II: Desecrated Lands (7,3 MB)Zestaw map i narzędzi do Heroes II, który urósł wręcz do rangi osobnego dodatku. Niegdyś dołączany był za darmo do niektórych wydań gry. Zawiera 50 oryginalnych map stworzonych przez Dark Entertainment-wydawcę DL, 49 map stworzonych przez różnych autorów i znalezionych w internecie oraz 3 zestawy map, które są czymś w rodzaju całych kampanii, a także kilka narzędzi i dokumentów. Część map posiada błędy uniemożliwiające ich ukończenie, a część z nich się powtarza.


Heroes of Might and Magic II: Project Ironfist (3,46 MB)

Fanowska modyfikacja/dodatek do Heroes II w wersji alfa. Wymaga edycji Gold. Należy ją instalować w głównym katalogu gry. Angielska wersja językowa.

Zawiera jedną małą mapę testową (Sorrow's End) oraz większą (Last Stand). Ta druga na tle innych map wyróżnia się ponad 30 zaimplementowanymi skryptami, które bardzo urozmaicają rozgrywkę. Uświadczycie m.in. zmieniające się obiekty na mapie przygody, przywoływanie stworzeń w środku bitwy oraz nowe wydarzenia. Poza tym twórcy naprawili też sporo błędów z oryginalnej gry.

Patche
Muzyka z podstawki (GOG) (36.79 MB)

Patch ten zamienia muzykę ze Złotej Edycji na tę z podstawowej wersji gry. Wymagana jest zainstalowana gogowa (paczka zawiera łatkę na wersję DOS i Windows) wersja gry, która występuje m.in. na Humble Bundle.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes II". Redakcja, kontakt