Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB
Skin

Kampanijni

Bohaterów z tego działu możemy spotkać jedynie w dwóch przypadkach. Pierwszy z nich to oczywistość - należy zagrać w odpowiednią kampanię (wyjątkiem jest Solmyr). Druga opcja to rozegranie scenariusza stworzonego przez gracza, który zdecydował umieścić się w nim danego bohatera (i tu właśnie spotkacie Solmyra).

The Succession Wars


Na razie jestem czarodziejem, ale jak zostanę królem, to będę rycerzem!Twój prawowity król Enroth!Mrok i purpura... czy aby na pewno wybrałem właściwą część?W końcu znalazłem zastosowanie dla chłopów!I jak ja mam cokolwiek zobaczyć w tym kapturze?Chwila... założyłem mój płaszcz a nie Elizy, zgadza się?
RolandArchibaldLord HaltonLord CorlagonSiostra ElizaBrat Brax

The Price of Loyalty


Kregar! K-R-E-G-A-R! Nie żaden Krigan!Nowa maseczka do twarzy od Królowej Lamandy! Możliwe efekty uboczne.Ruby, zżółknij z zazdrości!Drakonia, a nie Draconia! Jestem nekromantką, a nie matką jakiegoś niedoszłego zabójcy smoków!Smutno mi, bo co to za władca bez korony na głowie?Piratka na krańcu świata.
Wicehrabia KraegerIbn FadlanGallavantDrakoniaLord AlberonMartine
♪W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz♪ Taa... na pewno wezmę sokole oko.Proszę, mówcie mi Konquer.Jak będę miał córkę, to dam jej imię Josephine.Oczywiście, że nie brakuje mi piątej klepki. Brakuje mi wszystkich!Cii... tylko nie zdradźcie mojej prawdziwej natury.
Jarkonas IKról Jarkonas VIJosephIvan ISolmyr
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes II". Redakcja, kontakt