Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB
Skin

Zapowiedzi

Oto lista planowanych nowości do Project Ironfist:

1. Fabuła

Kiedy Ryszard Aryjski (Richard of Aria) stracił swoją rękę w bitwie, czarodziej Rothbard sprawił mu nową, napędzaną wewnętrzną energią, z własną wolą i siłą tysiąca mężczyzn.

Tego dnia Ryszard stał się Królem Ironfistem.

Tego dnia Ryszard skazał swój ród na wieki pełne zdrady i rozlewu krwi.

Tymi nieco infantylnymi słowami została zapowiedziana fabuła planowanego dodatku. Autorzy zapewniają, że w swoim zespole posiadają "profesjonalnego pisarza", niemniej jednak wydaje się, że planowana historia będzie "gryzła się" z kanoniczną fabułą (w końcu to Morglin Ironfist był pierwszym z rodu na Enroth).

2. Nowe frakcje


Pierwotnie zapowiedziano, że mają ukazać się aż 3 nowe miasta. Pierwsze z nich miało pojawić się w czerwcu 2012 r. Niestety po roku oczekiwań jedyne co zaprezentowano to tło w zamku Suwerena (Warlord). Obecnie zamek ten nie jest kontynuowany.

W listopadzie 2014 roku powstał pomysł na dodanie frakcji Forge, która oryginalnie miała pojawić się w Heroes III. Obecnie jest gotowa grafika zamku na mapie, bohater (Cyborg) oraz kilka miniaturek.


3. Nowe zaklęcia

Do tej pory zaprezentowano jedno błyskawicopodobne zaklęcie, które można obejrzeć tutaj.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes II". Redakcja, kontakt